Czy warto korzystać z parabanków ? Niezależne opinie.

Najlepsze parabanki w Polsce


Posted by admin1 on 24 marca 2018 in Co wiedzieć o parabankach with No Comments


Mimo kryzysu jaki nie odpuszcza wiele osób posiada oszczędności, które chciało by ulokować tak, żeby przynosiły dochody. Niestety dziś to nie jest wcale tak prosta sprawa. Jak zatem sobie radzić z takim “kłopotem” ?

Wśród dostępnych alternatyw można wyróżnić głównie :

– lokaty bankowe

– lokaty w parabankach

– inwestycje w akcje

– inwestycję w biznes

Dziś chciałbym zająć się dwoma pierwszymi możliwościami, które są bez wątpienia najpopularniejsze.
Nie da się ukryć, że znaczna większość Polaków korzysta z pierwszej opcji. Tym co przemawia za jej wyborem jest w głównej mierze bezpieczeństwo ulokowanych tam pieniędzy. Jednak “zyski” jakie można otrzymać z takiego działania często są znacznie poniżej oczekiwań – ledwie w pewnej części pokrywają inflację. Czy to intratna lokata dla ciężko zarobionych finansów ?

Dla bardziej łasych zarobków z lokat atrakcyjne mogą się wydawać lokaty w parabankach. Tutaj jednak zależnie od pozycji parabanku na rynku można spodziewać się obiecywanych zarobków. Im pozycja wyższa tym zarobki niższe i tym samym im mniej znany parabank, tym oferta bardziej kusząca. Jednak odwrotnie proporcjonalnie ma się sprawa z bezpieczeństwem. Właśnie o tym przekonali się klienci Amber Gold skuszeni nierealnie wysokimi zyskami stracili wszystko gdy okazało się, że była to zwykła piramida finansowa.

W tym miejscu chciałbym prosić Was o wypowiedzi dotyczące tego jaką lokatę wybrać. Z czego wy korzystacie ? Jakieś konkretne oferty na jakie warto zwrócić uwagę ?

« previous post

Pożyczka EkspresKasa z Ferratum Ba...

Ekspres Kasa to marka należąca do dużej międzynarodowej grupy Ferratum Banku, który zajął już pokaźną część rynku pożyczek online w Polsce. Bank ten uzyskał licencję bankową na Malcie, dlatego też posługuję się taką nazwą w całej Europie, aczkolwiek schemat działalności jes...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories